24 Mayıs 2017 Çarşamba

ŞEHİT BABASI ERCAN ARTUĞ: “HER GÜN DUA EDİYORUZ”


MASKİ Genel Müdürlüğü, Turgutlu ilçesine bağlı Yeniköy Mahallesi’nde yol geçişinde yaşanan sıkıntıya son vermek adına başladığı menfez imalatını tamamladı. 2015 yılında Hakkari’de şehit düşen Komando Uzman Çavuş Tolga Artuğ’un baba evinin de yer aldığı mahallede yapılan çalışma için şehit babası Ercan Artuğ, her gün dua ettiklerini belirtti.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, yaptığı menfez çalışmaları ile Manisalıların hayatını kolaylaştırıyor. Bu kapsamda, Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı, Turgutlu ilçesinde bulunan Yeniköy Mahallesi’nde menfez imalatı gerçekleştirdi. Yağışlı havalarda karşıdan karşıya geçemeyen vatandaşların mağduriyetini gideren çalışma kapsamında mahalledeki çayda menfez imalatı yapıldı. Yol geçişini kolaylaştırmak için yapılan çalışma sayesinde vatandaşların yıllardır yaşadığı çileye son verildi.

Her gün dua ediyoruz”
2015 yılında Hakkari’de şehit düşen Komando Uzman Çavuş Tolga Artuğ’un baba evinin de bulunduğu Yeniköy Mahallesi’nde yapılan çalışma ile şehit ailesinin sıkıntısına da son verildi. Şehidin babası Ercan Artuğ, yapılan çalışma ile artık evlerine giderken sorun yaşamadıklarını ifade etti. Artuğ, “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Çalışmayı yapanlardan Allah razı olsun. Yol geçişi çok kolaylaştı. Her gün dua ediyoruz” dedi.

Şimdi çok rahatız”
Yeniköy Mahalle Muhtarı Mehmet Öztürk, özlemini duydukları menfez imalatını gerçekleştiren MASKİ Genel Müdürlüğü’ne teşekkür ederek, “Halkımız çok memnun oldu. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Çay içerisinde su olduğu zaman karşıya geçemiyorduk. Şimdi çok rahatız” dedi.